Elwin Brown tágas cipzáras hátizsák
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
Az Elwin átgondoltan lett megtervezve a mindennapi igényekhez, elegendő hellyel a laptopnak és párnázott hátrésszel a kényelmes viseléshez. Elülső zsebbel rendelkezik,…
További információkAz Elwin átgondoltan lett megtervezve a mindennapi igényekhez, elegendő hellyel a laptopnak és párnázott hátrésszel a kényelmes viseléshez. Elülső zsebbel rendelkezik, így minden szükséges dolog mindig kéznél lesz.
- Elegáns laptop hátizsák
- Feltűnő elülső zseb teljesen kinyitható kivitelben
- Rengeteg belső és külső zsebecske
| Dimenzió | 420 x 290 x 120 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 680 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Barna |
| Térfogat | 15 |
| Stílus | Elegáns, Diák, Szabadidős |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Palack zseb, Párnázott hátlap, Párnázott pántok, Belső cipzáras zseb, Laptopzseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
HÁTIZSÁKOK
Praktikusság, kényelem és funkcionalitás. Olyan jellemzők, amelyek elválaszthatatlanul kapcsolódnak a hátizsákokhoz, amelyek tökéletes divatos alternatívát jelentenek a táskákhoz képest. Ha úgy érzed, hogy pontosan ezt keresed, akkor böngéssz az oldalainkon. Kínálatunkban megtalálhatók a sportosabb hátizsákok, amelyeket nyugodtan vihetsz a hegyekbe is, valamint elegáns társak, amelyek remekül kiegészítik városi outfitedet.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.