Gioia Big Dark Grey nagy és tágas hátizsák
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
A Gioia utazó hátizsák tudja, hogy a stílus és a praktikusság kéz a kézben járhat. Műbőrt kombinál textillel, így tartós és elegáns egyszerre. Rengeteg okos zsebe van –…
További információkA Gioia utazó hátizsák tudja, hogy a stílus és a praktikusság kéz a kézben járhat. Műbőrt kombinál textillel, így tartós és elegáns egyszerre. Rengeteg okos zsebe van – oldalt, hátul, belül és laptopnak is, és a cipzár és mágneses patentek kombinációjának köszönhetően minden biztonságban lesz. Ideális társ kirándulásokhoz, utazásokhoz és mindennapi közlekedéshez.
- A Gioia hátizsák nagyobb változata
- Fő zárás két mágnessel és cipzárral
- Belső laptop zseb
- Két oldalsó zsebecske
- Külső cipzáras zsebecskék
- Két anyag kombinációja
| Dimenzió | 440 x 310 x 120 mm |
| Anyaga | Műbőr, Textil |
| Súlya | 700 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Szürke |
| Térfogat | 16 |
| Stílus | Utazós, Szabadidős |
| Szíj hossza | 47 - 93 cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Palack zseb, Párnázott hátlap, Párnázott pántok, Rejtett zseb, Belső cipzáras zseb, Laptopzseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
55% PU Poliuretán
45% PES Poliészter
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
HÁTIZSÁKOK
Praktikusság, kényelem és funkcionalitás. Olyan jellemzők, amelyek elválaszthatatlanul kapcsolódnak a hátizsákokhoz, amelyek tökéletes divatos alternatívát jelentenek a táskákhoz képest. Ha úgy érzed, hogy pontosan ezt keresed, akkor böngészd át weboldalainkat. Kínálatunkban megtalálhatók a sportosabb hátizsákok, amelyeket nyugodtan magaddal vihetsz a hegyekbe is, valamint az elegáns társak, amelyek remekül kiegészítik városi outfitedet.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.