Joanna Teal tágas városi hátizsák cipzárral
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A hátizsákosok csapatához tartozol, mert szuper praktikusnak és egyben elegánsnak találod? Persze, mi ismerjük az összes előnyt, amivel ez a kiegészítő rendelkezik. De…
További információkA hátizsákosok csapatához tartozol, mert szuper praktikusnak és egyben elegánsnak találod? Persze, mi ismerjük az összes előnyt, amivel ez a kiegészítő rendelkezik. De itt még az eleganciában is előrébb léptünk. A Joanna a mi bestsellerünk és kedvelt városi darabunk, ami az irodában is remekül mutat. Ha olyan kiegészítőt keresel, ami gyakorlatilag magától kombinálható, ez a modell megkönnyíti minden napod.
- Két különálló belső zseb
- Tágas belső zseb dupla zárással – cipzár és mágneses fedelű
- Praktikus külső cipzáras zseb a hátizsák elülső és hátsó részén
- Belső rekeszek telefonnak és cipzáras zseb
- Állítható vállpántok
| Dimenzió | 345 x 280 x 120 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 760 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Kék, Zöld |
| Térfogat | 12 |
| Kollekció | SimplyV |
| Stílus | Elegáns, Munkába, Mindennapi |
| Szíj hossza | 52 - 97 cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" " |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Rejtett zseb, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
SimplyV
Simple Vušky, Simply Vuch!
Időtlen, minimalista és elegáns. A SimplyV kollekció simán megvan aranyozás nélkül is. Mert az egyszerűségben rejlik a szépség. Minden SimplyVuška dizájnjában a tiszta vonal, a sima anyag és a finom fém részletek játsszák a főszerepet. Röviden semmi felesleg, mégis semmi sem hiányzik. Szóval melyik lesz egyszerűen a Tiéd?
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.