Mina Beige tágas babakocsi hátizsák Engelis
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Ismerkedj meg az új Engelis márkával, amely a legjobb táskákat és hátizsákokat hozza, amit a VUCH-tól ismersz. A szülőség néha elég nagy teher. Ez a hátizsák viszont…
További információkIsmerkedj meg az új Engelis márkával, amely a legjobb táskákat és hátizsákokat hozza, amit a VUCH-tól ismersz.
A szülőség néha elég nagy teher. Ez a hátizsák viszont mindent elvisz helyetted. Kényelmesen és áttekinthetően. Praktikus hátizsák tartós anyagból, elegendő hellyel a te és a gyermeked nélkülözhetetlen dolgai számára.
- Tartós és mosható anyag
- Erős pántok megerősített karabinerekkel a babakocsira való rögzítéshez
- Szögletes felhajtható fedél a jobb hozzáférésért
- Áttekinthető és praktikus belső zsebbeosztás
- Termózsebok palackokhoz
- Párnázott hátoldal
- Unisex dizájn
| Dimenzió | 420 x 290 x 120 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 990 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű, Steppelt |
| Szín | Bézs |
| Térfogat | 14 |
| Kollekció | Engelis |
| Stílus | Elegáns, Utazós, Szabadidős |
| Szíj hossza | 52 - 85 cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | 2 az 1-ben, Palack zseb, Babakocsi rögzítés, Párnázott hátlap, Párnázott pántok, Rejtett zseb, Termikus zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
ENGELIS HÁTIZSÁKOK
Az Engelis hátizsákok kényelmet és szabadságot hoznak, amelyet a szülők értékelnek a mindennapi rohanásban és hosszabb utakon egyaránt. Kompaktak, de kellően tágas hellyel rendelkeznek, biztonságos zárással és erős pántokkal a kényelmes viseléshez. Az okos belső elosztásnak köszönhetően könnyen megtalálod pontosan azt, amire szükséged van, és szabad kezed marad minden másra. Az Engelis hátizsákok a funkcionalitást, tartósságot és tiszta dizájnt egyesítik, amely illik a babakocsira és önállóan is.