Clorinda Grey sport crossbody táska
A termék jelenleg elfogyott
Mikor lesz újra készleten? Színek:A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
Unod a szürkeséget? A Clorinda crossbody táska azért van itt, hogy igazán eredeti lendületet adjon az öltözékednek! Aszimmetrikus dizájnja és színes részletei…
További információkUnod a szürkeséget? A Clorinda crossbody táska azért van itt, hogy igazán eredeti lendületet adjon az öltözékednek! Aszimmetrikus dizájnja és színes részletei garantáltan feldobják a stílusodat. A táskában minden fontos holmidat elhelyezheted, a praktikus kulcstartóval soha nem kell keresgélned. A Clorindával bárhová indulhatsz, akár a városi forgatagba, akár egy nyugodt kirándulásra.
- Könnyű anyagú táska
- Főrekesz cipzáras zárással
- Kulcstartó karabiner a belső oldalon
- Élénk színű részletek
| Dimenzió | 300 x 200 x 90 mm |
| Anyaga | Textil |
| Súlya | 222 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Szürke |
| Stílus | Utazós, Szabadidős |
| Szíj hossza | 75 - 145 cm |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt |
| Jótállás | 24 hónap |
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
CROSSBODY
Örök klasszikus, amit viselhetsz nyáron és télen, munkába menet vagy sétálgatás közben, sportcipővel vagy magassarkúval. A crossbody táska olyan darab, amit biztosan imádni fogsz. A hosszú vállpántnak köszönhetően kényelmesen a válladra vetheted, nem csúszik le, nem esik le, a kezed pedig szabad marad, hogy telefonálj vagy kávézzál. Több szín, anyag és méret közül választhatsz. Rajta, próbáld ki és érezd magadénak a crossbody táskát!
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.