Chanthal Dotty Pink pöttyös crossbody pénztárca
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Már csak május 12-ig, keddig használhatod ki a tavaszi kiárusítást, ráadásul extra -15% kedvezményt kapsz táskákra a TAS15 kóddal. Az akár -50% kedvezményekkel így a legjobb áron szerezhetsz örömet magadnak.
Apró pöttyök, nagy öröm. A crossbody pénztárca elteszi a telefonodat, kártyáidat és apróságaidat, és az okos belső elrendezésnek köszönhetően mindent áttekinthetően…
További információkApró pöttyök, nagy öröm. A crossbody pénztárca elteszi a telefonodat, kártyáidat és apróságaidat, és az okos belső elrendezésnek köszönhetően mindent áttekinthetően kéznél tartasz. A fedél és a körbefutó cipzár a helyén tartja a dolgokat, a hosszú pánt pedig szabadon hagyja a kezeidet. Szóval melyik bulira mész el ezzel a szépséggel?
- Fő mágneses zárás
- Külön cipzáras zseb
- Kártyatartós rekeszes zseb
- Állítható crossbody pánt
| Dimenzió | 180 x 100 x 35 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 250 g |
| Zár | Kombinált |
| Mintázat | Pöttyös |
| Szín | Rózsaszín |
| Kollekció | DOTS |
| Stílus | Szabadidős |
| Szíj hossza | 70 - 126 cm |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt |
| Jótállás | 24 hónap |
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
DOTS
Űzd el a szürkét! A pöttyök szívügyek.
A DOTS kollekció a pöttyök ünneplése minden formájukban. Játékosak, aranyosak és figyelemfelkeltőek, pontosan olyanok, amilyennek lenniük kell. A pöttyök nálunk, a Vuch-nál szívügy, amely fokozatosan egyre több dizájnban jelenik meg. A kollekció minden darabja egy adag örömöt, stílust és enyhe nosztalgiát hoz. Ha téged is annyira érdekelnek a pöttyök, mint minket, a DOTS első látásra megnyeri a szívedet, és már nem is enged el.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.