Nolen Grey tágas férfi hátizsák
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A városba vagy a hegyekbe? Bárhová is mész, Te fogod irányítani a dolgokat. A Nolen hátizsák az új társad a kalandban. A tárhelye nem szűkös, és a két külső cipzáras…
További információkA városba vagy a hegyekbe? Bárhová is mész, Te fogod irányítani a dolgokat. A Nolen hátizsák az új társad a kalandban. A tárhelye nem szűkös, és a két külső cipzáras zseb lesz a jobb kezed. Minden fontos dolgot könnyen elérhető közelségben tarthatsz. Ne várj tehát, hanem fedezd fel a világot a Nolen hátizsákkal.
- A fő rész cipzárral és pánttal zárható
- Két külső cipzáras zseb
- Belső cipzáras zseb és két rekesz apróságokra
- Állítható vállpántok
| Dimenzió | 480 x 280 x 150 mm |
| Anyaga | Textil |
| Súlya | 680 g |
| Zár | Kombinált |
| Mintázat | Többszínű |
| Szín | Fekete, Szürke |
| Térfogat | 20 |
| Stílus | Utazós |
| Szíj hossza | 73 - 98 cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| Tulajdonságok | Palack zseb, Párnázott hátlap, Belső cipzáras zseb, Roll-top, Laptopzseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
80% PES Poliészter
20% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Férfi hátizsákok
Tökéletes, egyszerű, karakteres és stílusos. Vagy jobban le tudnád írni ezt az új férfi hátizsák kollekciót? A sportos elegancia, a zsebek praktikus elrendezése, valamint az egyszerűség és a stílus egyensúlya nemcsak amire szükséged van, de ez a vágyad is. Add meg a stílusirányt, és kezdd például egy új VUCH hátizsákkal.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.