Tayte Big Men Black nagy és tágas férfi hátizsák
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A tavaszi kedvezmények már csak március 31-ig, keddig tartanak, úgyhogy válaszd ki belőlük pontosan azt, ami Neked a legjobban áll. Ráadásul ingyenes szállítást kapsz 8 000 Ft felett, így még nagyobb örömet szerezhetsz magadnak.
A Tayte Big a Tayte Small hátizsák nagyobb és ellenállóbb verziója, amelyet azoknak a férfiaknak terveztek, akiknek több térre és szilárd szerkezetre van szükségük.…
További információkA Tayte Big a Tayte Small hátizsák nagyobb és ellenállóbb verziója, amelyet azoknak a férfiaknak terveztek, akiknek több térre és szilárd szerkezetre van szükségük. Átgondolt zsebrendszere segít, hogy minden rendezett és kéznél legyen, akár munkába mész, akár utazol. Minimalista dizájn és tartós anyagok garantálják a stílust és a hosszú élettartamot. Funkcionális, tágas és mindig készen áll, hogy lépést tartson veled.
- A Tayte Small hátizsák nagyobb változata
- Fő cipzáras nyitás
- Tartós anyagból készült
- Tér két zsebre osztva
- Nagy laptop rekesz
- Külső cipzáras zsebek
- Mellkasi heveder
- Párnázott vállpántok és hátoldal kényelmes viseléshez
| Dimenzió | 570 (700) x 290 x 150 mm |
| Anyaga | Textil |
| Súlya | 1050 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Fekete |
| Térfogat | 24 - 30 |
| Stílus | Utazós, Diák |
| Szíj hossza | 56 - 99 cm |
| Térfogat | 26+ l l |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" ", 17,3" " |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| Tulajdonságok | Palack zseb, Párnázott hátlap, Párnázott pántok, Vízálló anyag, Roll-top, Laptopzseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Férfi hátizsákok
Tökéletesség, egyszerűség, karakter és stílus. Vagy tudnád ezt a férfi hátizsák kollekciót jobban jellemezni? A sportos elegancia, praktikus zsebrendszer és az egyszerűség és stílus közötti egyensúly nem csak az, amire szükséged van, hanem amit akarsz is. Mutasd az irányt, és kezdd egy új VUCH hátizsákkal.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.