Corbin Sealed Men Black nagy utazó hátizsák
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Ez a hátizsák nem fog a sarokban ülni, szóval vedd a hátadra és indulj. Város, vonat, hétvégi kiruccanás vagy csak egy nap, amikor több terved van, mint időd. Tartja a…
További információkEz a hátizsák nem fog a sarokban ülni, szóval vedd a hátadra és indulj. Város, vonat, hétvégi kiruccanás vagy csak egy nap, amikor több terved van, mint időd. Tartja a formáját, befogad minden fontosat, és közben elég jól néz ki ahhoz, hogy egyenesen az utcára mehess vele. Egyszerűen egy olyan hátizsák, amely tudja, hogy a kaland gyakran a sarkon túl kezdődik.
- Dupla zárás a főrekeszen – cipzár és csatok
- Könnyen tisztítható gumírozott anyag
- Külső cipzáras zsebekek
- Oldalsó palacktartó zsebekek
- Belső zsebekek zárás nélkül
- Bőröndre rögzíthető heveder
- Mellkasi heveder csattal
- Párnázott hátlap és vállpántok a kényelmes viselésért
| Dimenzió | 450 x 300 x 170 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 1170 g |
| Zár | Kombinált |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Fekete |
| Térfogat | 22 |
| Stílus | Utazós |
| Szíj hossza | 45 - 90 cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A szerelvények színe | Fekete |
| Tulajdonságok | Palack zseb, Párnázott hátlap, Párnázott pántok, Rejtett zseb, Rögzítés a bőröndhöz, Laptopzseb |
| Jótállás | 24 hónap |
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Férfi hátizsákok
Tökéletesség, egyszerűség, karakter és stílus. Vagy te jobban tudnád jellemezni ezt az új férfi hátizsák kollekciót? A sportos elegancia, a praktikus zsebkiosztás, valamint az egyszerűség és a stílus egyensúlyának kombinációja nemcsak az, amire szükséged van, hanem az is, amit akarsz. Mutasd meg az irányt, és kezdd például egy új VUCH hátizsákkal.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.