Evasion Red elegáns bőr hátizsák
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
Az Evasion egy bőr hátizsák, amelyet a Gioia modell ihletett, és amely ötvözi az elegáns dizájnt a praktikus részletekkel. A lágy varrás az alsó részen stílust kölcsönöz…
További információkAz Evasion egy bőr hátizsák, amelyet a Gioia modell ihletett, és amely ötvözi az elegáns dizájnt a praktikus részletekkel. A lágy varrás az alsó részen stílust kölcsönöz, míg a cipzár, amely egészen az alsó szélig ér, megkönnyíti a tartalom elérését. Tágas, kényelmes és időtálló – tökéletes kiegészítő mindennapi viseletre és üzleti találkozókra.
- Szálirányú bőr hátizsák
- Mágneses és cipzáras zárás
- Belső rekeszek zárás nélkül
- Állítható vállpántok
| Dimenzió | 310 x 255 x 120 mm |
| Anyaga | Valódi bőr |
| Súlya | 1000 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Piros |
| Térfogat | 9 |
| Kollekció | Bőr |
| Stílus | Elegáns, Munkába |
| Szíj hossza | 47 - 83 cm |
| A4 méretű | igen |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | Rejtett zseb, Laptopzseb |
| Jótállás | 24 hónap |
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Bőr hátizsákok
Tudjuk, hogy bőr hátizsák nélkül is lehet élni. De mi úgy gondoljuk, hogy a városban sétálgatás egyszerűen jobb vele. Sőt, isteni. Ráadásul elnyeri tetszését tartóssága, sokoldalúsága és környezetbarátsága miatt. Ha szeretnél egy történetet a hátadon viselni, a bőr hátizsák egyszerűen nélkülözhetetlen. Biztos lehetsz benne, hogy sokáig fogod hordani.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.