Dalta Beige elegáns steppelt crossbody pénztárca
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Akár -50% kedvezmény egy dolgot jelent: válaszd ki azt a darabot, amit újra és újra örömmel viselsz. Ráadásul április 30-ig ingyenes szállítással 8 000 Ft felett
A Delta egy stílusos crossbody pénztárca, amely megkönnyíti életedet és tökéletesen kiegészíti öltözékedet. A steppelt felület és a fém lánc PU pánttal elegáns és…
További információkA Delta egy stílusos crossbody pénztárca, amely megkönnyíti életedet és tökéletesen kiegészíti öltözékedet. A steppelt felület és a fém lánc PU pánttal elegáns és időtálló megjelenést kölcsönöz. Az első zseb gondoskodik a mobilodról és kártyáidról, míg a hátsó zipzáras rekesz elrejti az érméket és apróságokat. Könnyű, praktikus és mindig kéznél, amikor a legjobban szükséged van rá.
- Első zseb mobiltelefonnak és kártyáknak patent zárással
- Hátsó zseb érméknek zipzárral
- Crossbody pánt lánccal
| Dimenzió | 180 x 90 x 50 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 230 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Bézs |
| Stílus | Szabadidős |
| Szíj hossza | 116 cm |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Crossbody pénztárcák
Vannak dolgok, amelyek nélkül egyszerűen nem mész ki otthonról. A pénztárca ezek egyike. Meg kell jegyezni, hogy a pénztárcákban biztosak vagyunk, de van egy trükkünk, ami minden klasszikust felülmúl. Pontosabban, kiveszi a pénztárcát a zsebedből. Ez egy crossbody pénztárca, amelyet a válladra vethetsz és mehetsz. Hidd el, a zsebeid, amelyek eddig ki voltak púposodva és tele a pénztárcáddal, meg fognak köszönni. Akkor használhatod, amikor nem akarsz táskát vagy hátizsákot cipelni, és elég csak a pénztárcáddal elindulni.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.