Neela Teal nagy válltáska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Csak ma élvezd a tavaszi kedvezményeket, és válaszd ki pontosan azt, ami a legjobban áll Neked. Ráadásul ingyenes szállítást kapsz 8 000 Ft felett, így még nagyobb örömet szerezhetsz magadnak.
Hivatalosan lezárjuk a tökéletes nagy táska keresését, amely passzol a kedvenc Fossy Mini crossbody táskádhoz. Megtaláltuk. Vagy inkább megterveztük. A Neela tágas belső…
További információkHivatalosan lezárjuk a tökéletes nagy táska keresését, amely passzol a kedvenc Fossy Mini crossbody táskádhoz. Megtaláltuk. Vagy inkább megterveztük. A Neela tágas belső zsebbel, praktikus külső zsebbel a táska elején és ikonikus vaknyomásos díszítéssel rendelkezik a felületén. A fém részletek finoman illeszkednek a színvilághoz, így monokromatikus megjelenése precízen tökéletes.
- Elegáns kivitel külső zsebbel, kapocs nélkül
- Táska kemény fenékkel, amelyet 4 fém láb véd
- Fő cipzáras zárás
- A táska crossbody pánttal együtt érkezik
| Dimenzió | 250 x 340 x 90 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 620 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű, Geometrikus |
| Szín | Kék, Zöld |
| Kollekció | Shape of Diamond |
| Stílus | Elegáns, Munkába |
| Szíj hossza | 77 - 140 cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" " |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
Shape of Diamond
Légy stílusos és egyedi a Shape of Diamond kollekcióval!
Éppen portfóliónk gyöngyszemeit és gyémántjait nézegeted. A bestseller Cary és Carrie ikonná vált, amely inspirált minket további luxus Vuch táskák tervezésére. Az egész Shape of Diamond kollekciót elegáns vaknyomásos játék és különleges fém részletek díszítik. Melyik hátizsák, táska vagy pénztárca ragadja meg a szívedet és nem engedi el többé?
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.