Chanthal Black minimalista crossbody pénztárca
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A tavaszi kedvezmények már csak március 31-ig, keddig tartanak, úgyhogy válaszd ki belőlük pontosan azt, ami Neked a legjobban áll. Ráadásul ingyenes szállítást kapsz 8 000 Ft felett, így még nagyobb örömet szerezhetsz magadnak.
Crossbody pénztárca, amely tudja, mit visel jól – és a Joanna által ihletett hajtóka ennek a bizonyítéka. A szilárd anyagnak köszönhetően megtartja formáját és stílusát…
További információkCrossbody pénztárca, amely tudja, mit visel jól – és a Joanna által ihletett hajtóka ennek a bizonyítéka. A szilárd anyagnak köszönhetően megtartja formáját és stílusát minden helyzetben. Kompakt, de praktikus, így elkísér a városba vagy egy esti sétára. Tökéletes választás, ha csak a legfontosabbakat akarod magadnál tartani, miközben tökéletesen nézel ki.
- Fő záródás mágnessel
- Külön cipzáras rekesz
- Kártyatartó rekesz
- Állítható crossbody pánt
| Dimenzió | 180 x 100 x 45 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 300 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Fekete |
| Kollekció | SimplyV |
| Stílus | Elegáns, Szabadidős |
| Szíj hossza | 74 - 135 cm |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
SimplyV
Egyszerű Vuskák, Simply Vuch!
Időtálló, minimalista és elegáns. A SimplyV kollekció könnyedén megállja a helyét csillogás nélkül is. Mert az egyszerűségben rejlik a szépség. Minden SimplyV darab dizájnjában a tiszta vonal, a sima anyag és a finom fémrészletek játsszák a főszerepet. Semmi extra, mégis semmi sem hiányzik. Milyen lesz a Te egyszerűen tökéletes darabod?
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.