Cassidy Wine cipzáras bőr kézitáska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Már csak május 26-ig, keddig vásárolhatsz a Color Days alatt -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Akár a visszafogott árnyalatokat, akár a feltűnő darabokat kedveled, most itt az ideális pillanat, hogy örömet szerezz magadnak.
Ahogyan minden férfi zsebében kell, hogy legyen egy kés, úgy minden nő ruhatárában kell, hogy legyen egy fekete bőr kézitáska. Ez magától értetődő. A Cassidy…
További információkAhogyan minden férfi zsebében kell, hogy legyen egy kés, úgy minden nő ruhatárában kell, hogy legyen egy fekete bőr kézitáska. Ez magától értetődő. A Cassidy világrajövetelét a Graceful Gabi bestsellerünk inspirálta, így már tudtuk mivel van dolgunk, minden kipróbálva, letesztelve, minden ott van, ahol lennie kell.
- Valódi bőr kézitáska
- Mágneses főzáródás
- Két belső cipzáras zseb
- Kétféle viselési mód
| Dimenzió | 240 x 280 x 140 mm |
| Anyaga | Valódi bőr |
| Súlya | 580 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Borszín |
| Kollekció | SimplyV, Bőr |
| Stílus | Elegáns, Munkába |
| Szíj hossza | 110 - 125 cm |
| A4 méretű | nem |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% Szálas bőr
BELSŐ ANYAG
100% Velúr bőr
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
Bőr táskák
„Minden van egyszer először. Ezért bemutatjuk történelmileg első bőr táska kollekciónkat, amely a legigényesebbeket is kielégíti. Az első a minőség, a dizájn, amelyet sosem fog megunni és az elegancia, amely még a legigényesebb szemet is gyönyörködteti. Egyszerűen vannak dolgok, amelyek nem változnak a Vuchnál! Meglátod, kipróbálod, és többé el sem engeded.“
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.