Lynx Blue tágas férfi hátizsák
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Lynx egy multifunkcionális hátizsák. Legyen szó biciklizésről vagy munkába menetelről, értékelni fogod a változó kapacitását. Ez a hátizsák lényegében felfújható. A fül…
További információkLynx egy multifunkcionális hátizsák. Legyen szó biciklizésről vagy munkába menetelről, értékelni fogod a változó kapacitását. Ez a hátizsák lényegében felfújható. A fül felhúzásával könnyedén növelhető a térfogata. És maximális kényelmet garantál a hátadnak és a benne lévő laptopnak.
- Dupla zárás a fő rekesznél – cipzár és rejtett mágneses klap
- Párnázott hát és vállpántok a lehető legkényelmesebb viselésért
- Reflektív logó az előlapon
| Dimenzió | 500 (610) x 300 x 150 mm |
| Anyaga | Textil |
| Súlya | 660 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Kék |
| Térfogat | 23 (28) |
| Stílus | Munkába, Utazós, Diák, Szabadidős |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" ", 17,3" " |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| Tulajdonságok | Tartós anyag, Párnázott hátlap, Párnázott pántok, Rejtett zseb, Laptopzseb, Fényvisszaverő elemek |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Férfi hátizsákok
Tökéletes, egyszerű, karakteres és stílusos. Vagy jobban le tudnád írni ezt az új férfi hátizsák kollekciót? A sportos elegancia, a zsebek praktikus elrendezése, valamint az egyszerűség és a stílus egyensúlya nemcsak amire szükséged van, de ez a vágyad is. Add meg a stílusirányt, és kezdd például egy új VUCH hátizsákkal.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.