Emely Wine elegáns laptop táska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A tavaszi kedvezmények már csak március 31-ig, keddig tartanak, úgyhogy válaszd ki belőlük pontosan azt, ami Neked a legjobban áll. Ráadásul ingyenes szállítást kapsz 8 000 Ft felett, így még nagyobb örömet szerezhetsz magadnak.
Néhány munkatáska túl komolyan veszi a munkát. Ez nem. Elegáns formája, finom részletei vannak, és belül helyet biztosít a laptopnak és mindennek, ami a nap folyamán…
További információkNéhány munkatáska túl komolyan veszi a munkát. Ez nem. Elegáns formája, finom részletei vannak, és belül helyet biztosít a laptopnak és mindennek, ami a nap folyamán kéznél kell legyen. Professzionális benyomást kelt, de közben megőrzi saját stílusát. Ha olyan táskát keresel, amely lépést tart a munka tempójával, és közben még jól is néz ki, ne keress tovább.
- Fő cipzáras zárás
- Külső mágneses zseb
- Bőröndre rögzíthető hurok
- Belső rekeszek laptophoz + kiegészítőkhöz
- Állítható vállpánt
| Dimenzió | 290 x 390 x 100 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 1020 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű, Geometrikus |
| Szín | Borszín |
| Térfogat | 11 |
| Kollekció | Shape of Diamond |
| Stílus | Elegáns, Munkába |
| Szíj hossza | 78 - 140 cm |
| Térfogat | 11-15 l l |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Rejtett zseb, Laptopzseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PES Poliészter Oxford
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
Shape of Diamond
Légy stílusos és egyedi a Shape of Diamond kollekció darabjaival!
Éppen most portfóliónk gyöngyszemeit és gyémántjait nézegetted. A bestseller Cary és Carrie ikonná vált, amely inspirálta további luxus táskáink dizájnját. Az egész Shape of Diamond kollekciót elegáns vaknyomásos játék és különleges fém részletek ékesítik. Szóval melyik hátizsák, táska vagy pénztárca ragadja meg a szívedet, és nem engedi el többé?
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.