Linaya Creme kis válltáska
A termék jelenleg elfogyott
Mikor lesz újra készleten? Színek:A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
Ez a félhold alakú szépség olyan természetesen követi a női test vonalait, hogy egybeolvad a mozgásoddal. A finom ívek, az elegáns állítható pántos és a minimalista…
További információkEz a félhold alakú szépség olyan természetesen követi a női test vonalait, hogy egybeolvad a mozgásoddal. A finom ívek, az elegáns állítható pántos és a minimalista részletek stílusos kiegészítővé teszik ezt a táskát. A Linaya pontosan oda illik, ahova való – a karod alá és a stílusodba.
- Fő cipzáras zárás
- Belső cipzáras zseb + apróságoknak való rekesz
- Állítható vállpánt
- Félhold alak
| Dimenzió | 255 x 200 x 70 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 286 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Bézs |
| Stílus | Elegáns, Szabadidős |
| Szíj hossza | 58 - 106 cm |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Közepes |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Válltáskák
Szeretnél egy olyan táskát, amely hűségesen szolgál majd, és soha nem hagy cserben? Akkor ne habozz, és szerezz be egy Vuch válltáskát. Egyszínű vagy többszínű, széles vagy keskeny pánttal, laza vagy merész. Már tudod, melyik nyer nálad?
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.