Anerien Green elegáns bőr kézitáska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
Elegancia a legtisztább formában? Ez az Anerin bőrtáska. Ezzel a Vuškával bárhová mész, stílusosan mutatsz majd. Akár egy barátnős kávézásra, akár egy üzleti találkozóra…
További információkElegancia a legtisztább formában? Ez az Anerin bőrtáska. Ezzel a Vuškával bárhová mész, stílusosan mutatsz majd. Akár egy barátnős kávézásra, akár egy üzleti találkozóra indulsz, Anerin hű társad lesz.
- Elegáns, egyszerű dizájn
- Kétféle viselet: keresztpántos vagy kézben
- Cipzáras záródás
| Dimenzió | 250 x 280 x 100 mm |
| Anyaga | Valódi bőr |
| Súlya | 440 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Zöld |
| Kollekció | Bőr |
| Stílus | Elegáns |
| Szíj hossza | 101 - 116 cm |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | 2 az 1-ben, Hosszú vállpánt, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% Szálas bőr
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
BŐR TÁSKÁK
Minden van egyszer először. Ezért bemutatjuk történelmileg első bőr táska kollekciónkat, amely a legigényesebbeket is kielégíti. Az első a minőség, a dizájn, amelyet sosem fog megunni és az elegancia, amely még a legigényesebb szemet is gyönyörködteti. Egyszerűen vannak dolgok, amelyek nem változnak a Vuchnál! Meglátod, kipróbálod, és többé el sem engeded.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.