Thalie Big Red nagy és tágas táska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Akár -50% kedvezmény egy dolgot jelent: válaszd ki azt a darabot, amit újra és újra örömmel viselsz. Ráadásul április 30-ig ingyenes szállítással 8 000 Ft felett
Nagyobb modell, több lehetőség. Ez a táska a kedvenc Thalie dizájnunk nagylelkűbb változata. Megőrzi függőséget okozó eleganciáját, de helyet ad mindennek, amit a napod…
További információkNagyobb modell, több lehetőség. Ez a táska a kedvenc Thalie dizájnunk nagylelkűbb változata. Megőrzi függőséget okozó eleganciáját, de helyet ad mindennek, amit a napod megkövetel, a laptoptól a nélkülözhetetlen sminkestáskáig. Időtlen formája hosszabb fülekkel teszi stílusos és praktikus társsá, amely lépést tart veled az irodában és találkozókon, miközben remekül néz ki minden csésze kávé mellett.
- A Thalie modell nagyobb testvére
- Fő mágneses zárás
- Belső cipzáras zseb + két rekesz
- Igazán tágas táska
- Hosszú fülek a kényelmes viseléshez
| Dimenzió | 240 x 580 x 170 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 550 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Piros |
| Stílus | Elegáns, Utazós |
| Szíj hossza | 60 cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" ", 17,3" " |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Arany |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
NAGY TÁSKÁK
Sajnos nem vagyunk Roxfortban, és nem áll rendelkezésünkre Hermione varázslatos táskája, amibe még egy sátor is belefért. De szerencsére olyan világban élünk, ahol a nagy táskák divatosak, és itt van a Vuch is, amelynek egész szekciója van belőlük, így kiválaszthatod a saját nagy szépségedet, amibe beletehetsz mindent, ami szükséges és szükségtelen, amit éppen magaddal kell vinned.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.