Leyra Grace Olive elegáns táska olasz marhából készült bőrből
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A Leyra Grace egy olyan darab, amely magáért beszél, és amelynél egyetlen kompromisszumot sem kötöttünk az anyagok kiválasztásakor. Teljes gyártása Szlovákiában történik…
További információkA Leyra Grace egy olyan darab, amely magáért beszél, és amelynél egyetlen kompromisszumot sem kötöttünk az anyagok kiválasztásakor. Teljes gyártása Szlovákiában történik prémium olasz marhából készült bőrből, amely természetes struktúrájával és puhaságával tűnik ki, így a táska hihetetlenül kellemes tapintású. A tiszta vonalak és a minimalista stílus nélkülözhetetlen kiegészítővé teszik, amely minden helyzetben kiemeli eleganciádat. A kényelmes viselés érdekében keskeny crossbody pánttal van felszerelve, amely nem zavarja finom sziluettjét. Minden szükséges dolgodra vigyáznak a belső kártyatartó rekeszek és a praktikus külső cipzáras zseb, amelynek köszönhetően minden fontos dolgod biztonságosan tárolva és azonnal kéznél lesz.
- Bestseller bőr kivitelben
- Prémium olasz marhából készült bőr
- Szlovákiában gyártva
- Fő záródás mágneses patenttal
- Belső kártyatartó rekeszek
- Hátsó cipzáras zseb
- Keskeny crossbody pánt
| Dimenzió | 140 x 200 x 70 mm |
| Anyaga | Valódi bőr |
| Súlya | 350 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Zöld |
| Stílus | Elegáns |
| Szíj hossza | 100 - 126 cm |
| A4 méretű | nem |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Kicsi |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Rejtett zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
BŐRTERMÉKEK MARHÁBÓL KÉSZÜLT BŐRBŐL
Ezek nem csak egyszerű bőrdarabok. Ez olasz marhából készült bőr kiválasztása, precizitással feldolgozva, amelyet első pillantásra felismersz. Kézzel készítve Szlovákiában, az anyag és a design iránti tisztelettel. Minden részletnek megvan a maga oka, minden öltés átgondolt. Ezek a termékek nem mindenkinek valók, azoknak szólnak, akik súllyal, karakterrel és egyéniséggel rendelkező minőséget akarnak viselni. Fogadd el a luxust, amely veled együtt növekszik, és hagyd, hogy stílusod könnyed magabiztossággal beszéljen. Akár munkába, akár a városba mész, vagy csak úgy kimész.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.