Coraline Brown bőr kézitáska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
Coraline az új dimenziója a kedvelt Lison bőr crossbody-nak. A szokatlan szabáshoz hozzáadtunk kerekített füleket és több fémdetailt. Emellett néhány…
További információkCoraline az új dimenziója a kedvelt Lison bőr crossbody-nak. A szokatlan szabáshoz hozzáadtunk kerekített füleket és több fémdetailt. Emellett néhány négyzetcentiméterrel több helyet kínál minden nélkülözhetetlen dolgod számára. De a stílusa továbbra is megmarad.
- Fiber bőrből készült táska
- Egyszerű és tiszta design
- Fő zárás cipzárral + rejtett mágneses fedél
- Levehető crossbody pánt
| Dimenzió | 210 x 250 x 110 mm |
| Anyaga | Valódi bőr |
| Súlya | 492 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Barna |
| Kollekció | Bőr |
| Stílus | Elegáns, Munkába |
| Szíj hossza | 115 - 130 cm |
| A4 méretű | nem |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% Szálas bőr
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Bőr táskák
„Minden van egyszer először. Ezért bemutatjuk történelmileg első bőr táska kollekciónkat, amely a legigényesebbeket is kielégíti. Az első a minőség, a dizájn, amelyet sosem fog megunni és az elegancia, amely még a legigényesebb szemet is gyönyörködteti. Egyszerűen vannak dolgok, amelyek nem változnak a Vuchnál! Meglátod, kipróbálod, és többé el sem engeded.“
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.