Cara Dotty Wine crossbody táska pöttyös
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
A Cara maga a szerelem. Így nem is lehetett másképp, mert 100%-ig biztosak voltunk benne, hogy a mi jellegzetes pöttyeink jól fognak rajta mutatni. Így a logika azt…
További információkA Cara maga a szerelem. Így nem is lehetett másképp, mert 100%-ig biztosak voltunk benne, hogy a mi jellegzetes pöttyeink jól fognak rajta mutatni. Így a logika azt diktálta, hogy jöjjön a Cara Dotty, ez a tökéletes crossbody a szilárd aljával, ami megtartja a formáját és semmi sem gyűrődik benne össze, a pöttyös Cutie Dotty kollekció részeként.
- Bestseller pöttyös kivitelezésben
- Beállítható vállpánt
- Cipzáras főzáródás
- Ezüst veretek
| Dimenzió | 220 x 200 x 100 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 330 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Pöttyös |
| Szín | Borszín |
| Kollekció | DOTS |
| Stílus | Mindennapi |
| Szíj hossza | 74 - 133 cm |
| A4 méretű | nem |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
Cutie dotty
Adj a szürkeségnek! A pöttyök a szívügyeink.
A Cutie Dotty kollekció az utolsó pöttyig tele van játékossággal és kellő eleganciával. Valójában a pöttyös pénztárcával kezdtük ezt az egészet a Vuchnál, és még koránt sem végeztünk. Minden méretben és dizájnban egyre több Vusit öltöztetünk az aranyos pöttyökbe. Ha te is annyira szereted ezt a katicabogár-lookot, mint mi, akkor ez a kollekció a te szívügyed is.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.