Squera Green elegáns kézitáska vállon is hordható
A termék jelenleg elfogyott
Mikor lesz újra készleten? Színek:A tavaszi kedvezmények már csak március 31-ig, keddig tartanak, úgyhogy válaszd ki belőlük pontosan azt, ami Neked a legjobban áll. Ráadásul ingyenes szállítást kapsz 8 000 Ft felett, így még nagyobb örömet szerezhetsz magadnak.
Kézitáska, amely a részletekre figyel, és éppen a lekerekített fülek ennek a bizonyítéka. Elegáns sziluett, tiszta forma és szilárd konstrukció, amely megtartja a…
További információkKézitáska, amely a részletekre figyel, és éppen a lekerekített fülek ennek a bizonyítéka. Elegáns sziluett, tiszta forma és szilárd konstrukció, amely megtartja a stílust és a tartalmat. Úgy néz ki, mintha éppen leugrott volna a divatbemutatóról, de egy átlagos munkanapot is kibír. Éppen elég feltűnő ahhoz, hogy kiegészítsen, de ne árnyékoljon el.
- Szilárd anyagból készült táska
- Fő záródás mágneses
- Belső rekeszek és cipzáras zsebecske
- Játékos VUCH medál
- Állítható vállpánt
| Dimenzió | 250 x 300 x 110 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 519 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Zöld |
| Stílus | Elegáns, Munkába |
| Szíj hossza | 93 -115 cm |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt |
| Jótállás | 24 hónap |
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
KÉZITÁSKÁK
„Azon gondolkodsz, hogy szerzel egy kézitáskát, amit soha nem fogsz letenni? Akkor ne gondolkodj tovább, és válaszd ezt. Nálunk ráadásul sok formából, színből, variációból választhatsz. Röviden, itt megtalálod pontosan azt, amely csodásan kiegészít majd. Hiszünk benne, hogy elválaszthatatlan társak lesztek, akik kéz a kézben mennek majd együtt."
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.