Roselda Classy Green steppelt táska kozmetikai táskával
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
Kézitáska, amely a kedvelt Roselda modellre épül, de új, elegáns steppelt dizájnnal érkezik. Elegáns és stabil, ideális azokra a pillanatokra, amikor a stílust szilárdan…
További információkKézitáska, amely a kedvelt Roselda modellre épül, de új, elegáns steppelt dizájnnal érkezik. Elegáns és stabil, ideális azokra a pillanatokra, amikor a stílust szilárdan a kezedben akarod tartani. Ráadásul bent egy a táska színéhez illő higiéniai táskácska vár Rád, amely passzol és segít is. Praktikus részlet, amit minden nap értékelni fogsz.
- Kedvelt modell steppelt kivitelben
- Fő záródás mágnes és patentzár
- Belső rekeszek apróságoknak
- Kozmetikai táska a táska színében
- A táska része a crossbody vállpánt
| Dimenzió | 260 x 320 x 155 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 500 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Egyszínű, Steppelt |
| Szín | Zöld |
| Stílus | Elegáns, Munkába |
| Szíj hossza | 130 - 145 cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | 2 az 1-ben, Hosszú vállpánt |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
KÉZITÁSKÁK
„Azon gondolkodsz, hogy vegyél egy kézitáskát, amit soha nem fogsz letenni? Akkor ne gondolkodj tovább, és vágj bele. Nálunk ráadásul sok formából, színből és variációból választhatsz. Röviden: pontosan olyat találsz itt, amely csodálatosan kiegészít Téged. Hiszünk benne, hogy elválaszthatatlan társak lesztek, akik kéz a kézben mennek együtt."
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.