Elion Bumbag Black övtáska állítható hevederrel
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A tavaszi kedvezmények már csak március 31-ig, keddig tartanak, úgyhogy válaszd ki belőlük pontosan azt, ami Neked a legjobban áll. Ráadásul ingyenes szállítást kapsz 8 000 Ft felett, így még nagyobb örömet szerezhetsz magadnak.
Kompakt kiegészítő az Elion hátizsákunkhoz. Míg az Elionba egy egész hétvégét bepakolhatsz, ez az övtáska minden lépésednél vigyáz a legszükségesebb dolgaidra, akár a…
További információkKompakt kiegészítő az Elion hátizsákunkhoz. Míg az Elionba egy egész hétvégét bepakolhatsz, ez az övtáska minden lépésednél vigyáz a legszükségesebb dolgaidra, akár a városba indulsz, akár fesztiválra. Minimalista darab, amely a legfontosabbakat befogadja, és a fényvisszaverő elemeknek köszönhetően sötétedés után is biztonságban tart.
- Fő cipzáras zárás
- Külső cipzáras zseb
- Gumírozott felső rész
- Állítható heveder csattal
| Dimenzió | 130 x 330 x 50 mm |
| Anyaga | Műbőr, Textil |
| Súlya | 240 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Fekete |
| Stílus | Utazós, Szabadidős |
| Szíj hossza | 74 - 128 cm |
| A4 méretű | nem |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Közepes |
| A szerelvények színe | Fekete |
| Tulajdonságok | Rejtett zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
50% PES Poliészter
50% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Övtáskák
Nagyszerű visszatérés. Ez a szókapcsolat kötődik az övtáskákhoz. Világszínvonalú, eredeti. Ezek és még sok más konnotáció merül fel éppen ezzel a divatkiegészítővel kapcsolatban. Korábban divat-pokol, ma már must-have termék a gardróbodban. Szóval, már meggyőztünk arról, hogy neked is kell egy? Ebben az esetben ne habozz és rendelj.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.