Gioia Small Brown sima városi hátizsák
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Már csak május 12-ig, keddig használhatod ki a tavaszi kiárusítást, ráadásul extra -15% kedvezményt kapsz táskákra a TAS15 kóddal. Az akár -50% kedvezményekkel így a legjobb áron szerezhetsz örömet magadnak.
Amikor hátizsákot szeretnél, de nem akarsz fél háztartást cipelni. És mivel tudjuk, hogy néha tényleg kevés is elég, lekicsinyítettük a népszerű Gioia hátizsákot.…
További információkAmikor hátizsákot szeretnél, de nem akarsz fél háztartást cipelni. És mivel tudjuk, hogy néha tényleg kevés is elég, lekicsinyítettük a népszerű Gioia hátizsákot. Megtartottuk tiszta formáját, ugyanazt a kényelmet a háton és az átgondolt belsejét. Ideális, amikor a fontos dolgokat szeretnéd magadnál tudni, és hagyni, hogy a nap többi része csak úgy teljen.
- Fő záródás mágnessel és húzózsinórokkal
- Belső cipzáras zseb és rekesz záródás nélkül
- Egy belső gumis zseb
- Egy külső cipzáras zseb a hátizsák hátoldalán
- Állítható vállpántok
| Dimenzió | 310 x 320 x 125 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 540 g |
| Zár | Kombinált |
| Szín | Barna |
| Térfogat | 10 |
| Stílus | Elegáns, Mindennapi, Szabadidős |
| Szíj hossza | 47 - 87 cm |
| A4 méretű | nem |
| A pénztárca méretéhez | Közepes |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Rejtett zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
HÁTIZSÁKOK
A hátizsáknak nem kell óriási hátizsáknak lennie, amibe több hetes, kontinenseken átívelő roadtripre csomagolsz. Ellenkezőleg, lehet egy kis elegáns darab is, amely feldobja az outfitedet az egekig, és befogadja a legszükségesebb kincseidet, amelyeket magadnál kell tartanod. Az előnye, hogy mindig szabad marad a kezed, így kortyolhatsz a kávédból, böngészheted a közösségi médiát a telefonodon, vagy integethetsz minden járókelőnek.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.