Camelia nagy cipzáras kézitáska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A tavaszi kedvezmények már csak március 31-ig, keddig tartanak, úgyhogy válaszd ki belőlük pontosan azt, ami Neked a legjobban áll. Ráadásul ingyenes szállítást kapsz 8 000 Ft felett, így még nagyobb örömet szerezhetsz magadnak.
„Amikor készítettek, nagyon vágytam arra, hogy ne csak tekintetre szép legyek, hanem hihetetlenül praktikus is. Nem fogod kitalálni! Pontosan olyan vagyok, amilyen…
További információk„Amikor készítettek, nagyon vágytam arra, hogy ne csak tekintetre szép legyek, hanem hihetetlenül praktikus is. Nem fogod kitalálni! Pontosan olyan vagyok, amilyen mindig is szerettem volna lenni.“
- Belső rész kis cipzáras zsebbel
- Első zseb apróságokra kapoccsal
- Fő rekesz cipzárral
- Állítható vállpánt
- Díszes rojt
| Dimenzió | 310 x 350 x 85 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 770 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Fekete |
| Kollekció | SimplyV |
| Stílus | Elegáns, Munkába |
| Szíj hossza | 113 - 132 cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
SimplyV
Simple Vusik, Simply Vuch!
Örökérvényű, minimalista, elegáns. A SimplyV kollekció a csillivillik nélkül is megállja a helyét. Mert az egyszerűségben rejlik a szépség. Főszerepben a letisztult vonalvezetés, a sima alapanyagok és a finom fémes részletek minden SimlpyVusi dizájnjában. Szóval semmi extra, mégis közben minden megvan. Nos, akkor melyik lesz a tiéd?
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.