Mellora Diverse Multicolor designos, tágas hátizsák
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
Ha nem hiányzik belőled a bátorság, akkor itt a Mellora Diverse Multicolor, hogy kiemelkedj. Bestseller Melloránk most egy új, színes köntöst kapott. Az oldalak és a…
További információkHa nem hiányzik belőled a bátorság, akkor itt a Mellora Diverse Multicolor, hogy kiemelkedj. Bestseller Melloránk most egy új, színes köntöst kapott. Az oldalak és a fedél színátmenete olyan, mint egy festőpaletta, ami igazán feldobja ezt a hátizsákot. A feltűnő fedél és a Vuch logó pedig csak a hab a tortán. Készen állsz kitűnni a tömegből Mellorával Diverse? Stílusosan és bátran!
- Eredeti dizájner hátizsák a creARTivity kollekcióból
- Belső elválasztott rekesz mini laptopnak és kis cipzáras zseb
- Cipzáros záródás és mágneses patentos fedél
- Állítható vállpántok
| Dimenzió | 380 x 250 x 180 mm |
| Anyaga | Textil |
| Súlya | 590 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Többszínű |
| Szín | Multicolor |
| Térfogat | 17 |
| Kollekció | creARTivity |
| Stílus | Utazós, Diák, Szabadidős |
| Szíj hossza | 44 - 88 cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Fekete |
| Tulajdonságok | Tartós anyag, Rejtett zseb, Belső cipzáras zseb, Laptopzseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
80% PES Poliészter
20% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
creARTivity
Légy Vuch, légy látható.
Egy hely, ahol nem spóroltunk a fantáziával, és játékosan állítottuk össze a legnépszerűbb nyomatokat. Minden nyomatnak megvan a saját története, de együtt egyet biztosítanak Neked. Az egyediséget. Akár táskát, hátizsákot vagy pénztárcát választasz, mindig Te leszel az, aki kitűnik a tömegből.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.