Mikko Green városi tágas hátizsák
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
VUCH napok és a Te -25% kedvezményed a VNAPOK25 kóddal itt van, mert még a leghétköznapibb nap is megérdemel egy különleges kiegészítőt.
A Mikko ikonikus Joanna hátizsákunkból merített ihletet, és az eredmény egy olyan táska lett, amely egyszerre praktikus és elegáns. Elegáns formája és visszafogott…
További információkA Mikko ikonikus Joanna hátizsákunkból merített ihletet, és az eredmény egy olyan táska lett, amely egyszerre praktikus és elegáns. Elegáns formája és visszafogott dizájnja olyan darabból teszi, amely tökéletes a városba, kávézáshoz vagy zenei fesztiválra. Belül helyet biztosít minden szükséges holmidnak, miközben megőrzi báját. Amikor szabad kezeket szeretnél, de stílusos akarsz maradni.
- Tágas belső zseb dupla zárással – cipzár és mágnes
- Praktikus külső cipzáras zsebke a hátizsák hátoldalán
- Belső rekeszek telefonhoz és cipzáras zsebke
- Belső laptop tartó zseb
- Állítható vállpántok
| Dimenzió | 360 x 290 x 115 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 720 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Zöld |
| Térfogat | 12 |
| Stílus | Elegáns, Munkába, Mindennapi |
| Szíj hossza | 42 - 87 cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | Rejtett zseb, Belső cipzáras zseb, Laptopzseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
HÁTIZSÁKOK
Praktikusság, kényelem és funkcionalitás. Ezek azok a jellemzők, amelyek elválaszthatatlanul kapcsolódnak a hátizsákokhoz, amelyek tökéletes divatos alternatívát jelentenek a kézitáskákhoz képest. Ha úgy érzed, hogy pontosan ezt keresed, akkor böngészd át weboldalunkat. Kínálatunkban megtalálod mind a sportosabb hátizsákokat, amelyeket nyugodtan magaddal vihetsz a hegyekbe is, mind az elegáns társakat, amelyek remekül kiegészítik városi outfitedet.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.