Mellora Neo Beige tágas hátizsák tartós anyagból
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Április 4-ig, szombatig a DUO kóddal két pár napszemüveget vihetsz, de csak egyet fizetsz, a második párt tőlünk kapod ingyen. Mert néha jó, ha van választásod.
A Mellora Neo vízálló felülettel rendelkezik, amely nem ismer tréfát sem a porral, sem az esővel. Belül párnázott laptop rekeszt, cipzáras zsebet és helyet találsz…
További információkA Mellora Neo vízálló felülettel rendelkezik, amely nem ismer tréfát sem a porral, sem az esővel. Belül párnázott laptop rekeszt, cipzáras zsebet és helyet találsz mindennek, amire szükséged van. Cipzárral záródik, és tépőzárral is biztonságosan rögzítheted. Már csak a kényelmes vállpántokat kell beállítanod magadhoz, és indulhatsz. Szóval hová mész?
- Fő cipzáras és tépőzáras zárás
- Áttekinthető belső felosztás
- Külső cipzáras zsebek
- Megerősített laptop rekesz
- Vízálló anyag
- Mellkaspánt csattal
- Párnázott vállpántok és hátlap a kényelmes viselésért
| Dimenzió | 450 x 280 x 190 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 1180 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Bézs |
| Térfogat | 23 |
| Stílus | Utazós, Diák |
| Szíj hossza | 52 - 102 cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Palack zseb, Tartós anyag, Párnázott hátlap, Párnázott pántok, Rejtett zseb, Vízálló anyag, Rögzítés a bőröndhöz, Laptopzseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
90% PU Poliuretán
10% PES Poliészter
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Hátizsákok
Azok az idők, amikor a hátizsákok csak iskolatáskákat vagy sportos darabokat jelentettek hegyi túrákhoz, már régen elmúltak. Most a hátizsák elegáns kiegészítő is lehet a városban sétához, munkába vagy iskolába. Válassz egy darabot, amely illik a hátadhoz, és tökéletesre csiszolja az outfited. A hátizsákok további vitathatatlan előnye, hogy szabadon maradnak a kezeid, és a hátad is biztosan hálás lesz, mert minden holmid súlya szépen eloszlik mindkét válladon.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.