Elion Small Beige kényelmes tágas hátizsák
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A tavaszi kiárusításhoz még egy örömet adunk hozzá. Május 6-ig, szerdáig extra -15% kedvezményt kapsz hátizsákokra az EXHAT15 kóddal.
Az Elion Small a legnagyobb kalandorunk kistestvére. Kisebb, de még mindig készen áll mindenre, amit a városi nap tartogathat számodra. Kényelmes roll-top, praktikus…
További információkAz Elion Small a legnagyobb kalandorunk kistestvére. Kisebb, de még mindig készen áll mindenre, amit a városi nap tartogathat számodra. Kényelmes roll-top, praktikus részletek és tartós anyag. Mindez egy olyan hátizsákban, amellyel nem tévedsz el sem a felhőkarcolók között, sem a Váci utcán.
- Roll-top rendszer, tér bővítési lehetőség
- Gumírozott elülső és felső rész
- Külső cipzáras zsebek, oldalsó gumis zsebek
- Belső cipzáras zseb
- Külön laptop zseb
- Párnázott vállpántok és hátlap a kényelmes viselésért
| Dimenzió | 430 (530 ) x 330 x 155 mm |
| Anyaga | Műbőr, Textil |
| Súlya | 820 g |
| Zár | Tépőzáras rögzítő |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Bézs |
| Térfogat | 21 (27) |
| Stílus | Utazós, Mindennapi, Szabadidős |
| Szíj hossza | 53 - 104 cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| Tulajdonságok | Palack zseb, Párnázott hátlap, Párnázott pántok, Rejtett zseb, Belső cipzáras zseb, Vízálló anyag, Roll-top, Laptopzseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
50% PES Poliészter
50% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
HÁTIZSÁKOK
Praktikusság, kényelem és funkcionalitás. Olyan jellemzők, amelyek elválaszthatatlanul kapcsolódnak a hátizsákokhoz, amelyek tökéletes divatos alternatívát jelentenek a táskákhoz képest. Ha úgy érzed, hogy pontosan ezt keresed, akkor böngészd át weboldalainkat. Kínálatunkban megtalálhatók a sportosabb hátizsákok, amelyeket nyugodtan magaddal vihetsz a hegyekbe is, valamint az elegáns társak, amelyek remekül kiegészítik városi outfitedet.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.