Eloa Beige tágas babakocsi hátizsák Engelis
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Április 4-ig, szombatig a DUO kóddal két pár napszemüveget vihetsz, de csak egyet fizetsz, a második párt tőlünk kapod ingyen. Mert néha jó, ha van választásod.
Ismerkedj meg az új Engelis márkával, amely a táskák és hátizsákok legjavát hozza, amit a VUCH-tól ismersz. Hátizsák, amelyben minden a helyén van. Több zseb több…
További információkIsmerkedj meg az új Engelis márkával, amely a táskák és hátizsákok legjavát hozza, amit a VUCH-tól ismersz.
Hátizsák, amelyben minden a helyén van. Több zseb több helyet jelent a cumisüvegnek, uzsonnának és saját dolgaidnak. A masszív akasztó minden napi terhelést elbír, a levehető kerek zsebtartó pedig befogadja a cumit, amit a lehető leggyorsabban kéznél akarsz tartani. Praktikus és tartós hátizsák, amely készen áll mindenre, amit a nap hoz, akár a városban vagy babakocsival kirándulva.
- Tartós és mosható anyag
- Erős hevederek megerősített karabinerekkel a babakocsira való rögzítéshez
- Megerősített főzseb nyitás a jobb hozzáférésért
- Áttekinthető és praktikus belső zseb felosztás
- A cumitartó a csomag része
- Termozsebekek palackhoz
- Unisex design
| Dimenzió | 400 x 310 x 170 mm |
| Anyaga | Textil |
| Súlya | 900 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Bézs |
| Térfogat | 21 |
| Kollekció | Engelis |
| Stílus | Utazós, Szabadidős |
| Szíj hossza | 40 - 85 cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | 2 az 1-ben, Palack zseb, Babakocsi rögzítés, Rejtett zseb, Termikus zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
ENGELIS HÁTIZSÁKOK
Az Engelis hátizsákok kényelmet és szabadságot hoznak, amelyet a szülők értékelni fognak a mindennapi rohanásban és hosszabb utakon egyaránt. Kompaktak, de kellően tágas, biztonságos zárással és erős hevederekkel a kényelmes viseléshez. Az okos belső elrendezésnek köszönhetően könnyen megtalálod pontosan azt, amire szükséged van, és szabad kezed marad minden másra. Az Engelis hátizsákok egyesítik a funkcionalitást, tartósságot és tiszta designt, amely babakocsival és önállóan is passzol.