Filipa MN Blue elegáns városi hátizsák monogrammal
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Már csak május 12-ig, keddig használhatod ki a tavaszi kiárusítást, ráadásul extra -15% kedvezményt kapsz táskákra a TAS15 kóddal. Az akár -50% kedvezményekkel így a legjobb áron szerezhetsz örömet magadnak.
Ez a hátizsák a népszerű Filipa modellből származik, csak új monogram kabátot kapott. Az elülső oldalon praktikus zseb található, belül kisebb rekeszek és egy nagyobb…
További információkEz a hátizsák a népszerű Filipa modellből származik, csak új monogram kabátot kapott. Az elülső oldalon praktikus zseb található, belül kisebb rekeszek és egy nagyobb például tabletre. A fő zseb cipzárral záródik, így minden szépen biztonságban marad. A fenék oldalán lévő fémszegeknek köszönhetően nem kopik el könnyen – egyszerűen felkészült a mindennapi kalandokra.
- Fő cipzáras zárás
- Külső mágneses zsebecske + cipzáras zsebecske
- Belső rekeszek apróságoknak + tablet zseb
- Szilárd fenék, amely védi a fém szegeket
| Dimenzió | 290 x 260 x 130 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 650 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű, VUCH mintázat |
| Szín | Kék |
| Térfogat | 9 |
| Kollekció | Monogram |
| Stílus | Elegáns, Mindennapi |
| Szíj hossza | 62 - 104 cm |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Rejtett zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
Monogram
Páratlan stílust akarsz és minden porcikáddal Vuch szeretnél lenni? A részletekig átgondolt Vuch monogram kollekció itt van Neked. Kényeztesd magad egy darabbal, amelyből stílusosság árad, amit a Vuch logó hangsúlyoz minden centiméterre. Akár táskával, pénztárcával vagy hátizsákkal mondd el...
A Vuch a leghűségesebb szerelmed, szóval mondd el mindenkinek egyetlen szó nélkül.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.