Filipa cipzáras városi hátizsák
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A tavaszi kedvezmények már csak március 31-ig, keddig tartanak, úgyhogy válaszd ki belőlük pontosan azt, ami Neked a legjobban áll. Ráadásul ingyenes szállítást kapsz 8 000 Ft felett, így még nagyobb örömet szerezhetsz magadnak.
„A fekete, rózsaszín és arany részletek bevált elegáns kombinációja még soha nem okozott csalódást! És ez nálam sincs másképpen! Mindenhez passzolok és legyen bármilyen…
További információk„A fekete, rózsaszín és arany részletek bevált elegáns kombinációja még soha nem okozott csalódást! És ez nálam sincs másképpen! Mindenhez passzolok és legyen bármilyen is az „outfited”, én csak emelek rajta. Szóval vegyél már meg, hogy együtt lehessünk!“
- Megerősített hátizsák elegáns megjelenésben
- Belső nyitott zseb, cipzáras zseb
- Külső zseb cipzárral
- Rose gold Vuch logó
| Dimenzió | 300 x 220 x 110 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 405 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Fekete |
| Térfogat | 7 |
| Stílus | Elegáns, Munkába, Mindennapi |
| Szíj hossza | 45 - 84 cm |
| Térfogat | 6-10 l l |
| A4 méretű | nem |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A szerelvények színe | Rose arany |
| Tulajdonságok | Rejtett zseb, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
VÁROSI HÁTIZSÁKOK
„Te is a fejedbe vetted, hogy a hátizsákokat nagyon nehéz kombinálni? Engedd meg, hogy ezt az ósdi téveszmét megdöntsük. A mi játékosan kedves és aranyos VUCH hátizsákjainkkal hadd győzünk meg téged arról, hogy gyakorlatilag bármihez hordhatod őket. Sőt, már attól tartunk, hogy a ruhatárad leginkább csodált darabjaivá válnak.“
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.