Tiara Diamond Brown városi tágas cipzáras hátizsák
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Április 4-ig, szombatig a DUO kóddal két pár napszemüveget vihetsz, de csak egyet fizetsz, a második párt tőlünk kapod ingyen. Mert néha jó, ha van választásod.
Első pillantásra minimalista, másodikra elegánsan megoldott. A főrekesz cipzárt és patentet kombinál az egyszerű és megbízható zárásért. Belül párnázott rekeszt találsz…
További információkElső pillantásra minimalista, másodikra elegánsan megoldott. A főrekesz cipzárt és patentet kombinál az egyszerű és megbízható zárásért. Belül párnázott rekeszt találsz kisebb laptophoz és praktikus zsebekeket apróságokhoz. A hátoldalon két cipzáras zseb található, ideális mobiltelefonhoz, kulcsokhoz vagy egyéb szükségletekhez. Az állítható vállpántok problémamentesen bírják a mindennapi használatot, és Te szabadon tarthatod a kezeidet.
- Dupla zárás a főrekeszen – cipzár és patent
- Elülső cipzáras zseb, belső rekesz kis laptophoz és kisebb zsebek
- Állítható vállpántok
- Hátsó cipzáras zseb ideális mobiltelefonhoz vagy kulcsokhoz
| Dimenzió | 400 x 290 x 115 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 770 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Barna |
| Térfogat | 13 |
| Kollekció | Shape of Diamond |
| Stílus | Elegáns, Munkába |
| Szíj hossza | 50 - 90 cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | Rejtett zseb, Belső cipzáras zseb, Laptopzseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
Shape of Diamond
Légy stílusos és egyedi a Shape of Diamond-dal!
Éppen portfóliónk ékszereit és gyémántjait szemléled. A bestseller Cary és Carrie ikonná vált, amely inspirált minket további luxus táskáink tervezéséhez. Az egész Shape of Diamond kollekciót elegáns vaknyomásos játék és különleges fém részletek díszítik. Szóval melyik hátizsák, táska vagy pénztárca fogja meg a szívedet és nem engedi már el?
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.