Theo Wine városi steppelt hátizsák
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
A Theo egy hátizsák, amit azonnal megszeretsz könnyedsége és kényelme miatt. A puha anyag kellemes viseletet biztosít, a négyzetes steppelés modern megjelenést kölcsönöz…
További információkA Theo egy hátizsák, amit azonnal megszeretsz könnyedsége és kényelme miatt. A puha anyag kellemes viseletet biztosít, a négyzetes steppelés modern megjelenést kölcsönöz, a praktikus zsebek pedig mindig kéznél tartják holmijaidat. Tökéletes társ egész napra – felesleges teher nélkül, maximális stílussal.
- Négyzetes steppelés
- Két cipzáras rekesz
- Külső cipzáras zseb
- Bőröndre rögzíthető hátsó pánt
| Dimenzió | 270 x 250 x 140 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 750 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Borszín |
| Térfogat | 9 |
| Stílus | Elegáns, Mindennapi |
| Szíj hossza | 56 - 100 cm |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Belső cipzáras zseb, Rögzítés a bőröndhöz |
| Jótállás | 24 hónap |
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
HÁTIZSÁKOK
A hátizsák nem feltétlenül egy hatalmas túrazsák, amibe bepakolsz egy több hetes kontinensnyi utazásra. Ellenkezőleg, lehet egy kisebb elegáns darab is, ami feldobja öltözékedet és magában foglalja legfontosabb kincseidet. Előnye, hogy kezeid szabadon maradnak, így ihatsz egy kávét, böngészheted a közösségi médiát mobiltelefonodon, vagy éppen integethetsz az arra járóknak.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.