Tricia Chrysalis Black pillangó hímzésű oldaltáska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A tavaszi kedvezmények már csak március 31-ig, keddig tartanak, úgyhogy válaszd ki belőlük pontosan azt, ami Neked a legjobban áll. Ráadásul ingyenes szállítást kapsz 8 000 Ft felett, így még nagyobb örömet szerezhetsz magadnak.
Tricia szárnyat kapott! Ez az oldaltáska megőrizte mindazt, amit imádsz benne, és hozzáadott egy gyengéd pillangó hímzést. Ugyanolyan forma, ugyanolyan kényelmes pánt,…
További információkTricia szárnyat kapott! Ez az oldaltáska megőrizte mindazt, amit imádsz benne, és hozzáadott egy gyengéd pillangó hímzést. Ugyanolyan forma, ugyanolyan kényelmes pánt, de most még inkább kitűnsz. Nos, elvarázsolt?
- Eredeti pillangó motívumú hímzés
- Mágneses záródású fedlap a Joanna bestseller alapján
- Egy belső cipzáras zseb
- Állítható pánt (90 - 135 cm)
| Dimenzió | 150 x 240 x 55 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 500 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Steppelt |
| Szín | Fekete |
| Kollekció | creARTivity |
| Stílus | Utazós, Szabadidős |
| Szíj hossza | 90 - 135 cm |
| A pénztárca méretéhez | Közepes |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
creARTivity
Légy Vuch, légy látható.
Az a hely, ahol nem spóroltunk a fantáziával, és játékosan válogattuk össze a nyomatokat a bestseller termékeinkhez. Minden nyomatnak megvan a maga saját története, de együtt garantálják az egyediséget. Akár táskát, hátizsákot vagy pénztárcát választasz, mindig te leszel az, aki kitűnik a tömegből.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.