Strapie Aira Black táskaheveder Engelis babakocsira
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
Ismerkedj meg az új Engelis márkával, amely a legjobb táskákat és hátizsákokat hozza, amit a VUCH-tól ismersz. Könnyű, tartós és okos minden részletében. A mini…
További információkIsmerkedj meg az új Engelis márkával, amely a legjobb táskákat és hátizsákokat hozza, amit a VUCH-tól ismersz.
Könnyű, tartós és okos minden részletében. A mini heveder erős karabinerekkel garantálja a biztonságos rögzítést és a kényelmes viselést. Csak pár másodperc és egy hétköznapi táskából stílusos és funkcionális kiegészítőt kapsz minden napra.
- Tartós és mosható anyag
- Póthevederek megerősített karabinerekkel babakocsira való rögzítéshez
| Dimenzió | 25 mm |
| Anyaga | Textil |
| Súlya | 80 g |
| Zár | Karabiner |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Fekete |
| Kollekció | Engelis |
| Szíj hossza | 36 cm |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Babakocsi rögzítés |
| Jótállás | 24 hónap |
ANYAG
60% PES Poliészter
40% Nejlon
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
ENGELIS KIEGÉSZÍTŐK
Az Engelis kiegészítők minden részletre gondolnak, hogy a mindennapi mozgás a babakocsival egyszerűbb legyen. A praktikusságot átgondolt dizájnnal és tartóssággal ötvözik, így mindennek megvan a maga helye, és Te arra koncentrálhatsz, ami most fontos.