Silvano Wine elegáns crossbody táska
A termék jelenleg elfogyott
Mikor lesz újra készleten? Színek:A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
A híres Leyry táska eleganciája új köntösben. Ez a Silvano, egy táska, amely stílussal és eleganciával rendelkezik minden szabadidős alkalomra. Tartós PU anyagból…
További információkA híres Leyry táska eleganciája új köntösben. Ez a Silvano, egy táska, amely stílussal és eleganciával rendelkezik minden szabadidős alkalomra. Tartós PU anyagból készült, színek széles palettájában, a kedvelt belső kártyatartó zsebekkel. Ideális társ azoknak a nőknek, akik szépséget és praktikusságot szeretnének egyben. Készen állsz a bókokra?
- Egyszerű és tiszta design
- Rejtett mágneses zárófedél
- 8 tágas kártyatartó rekesz
- Állítható crossbody heveder
| Dimenzió | 140 x 200 x 70 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 360 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Borszín |
| Stílus | Elegáns |
| Szíj hossza | 121 - 139 cm |
| A pénztárca méretéhez | Közepes |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Crossbody
Időtlen klasszikus, amelyet nyáron és télen is viselhetsz, munkába és sétára, sportcipőhöz és magassarkúhoz egyaránt. A crossbody táska egyszerűen olyan darab, amit garantáltan el fogsz viselni. A hosszú hevedernek köszönhetően a vállára vetheted, és biztos lehetsz benne, hogy nem fog lecsúszni vagy leesni, a kezeid pedig szabadok maradnak például a telefonhoz vagy a kávéhoz. Több színből, anyagból és méretből választhatsz. Szóval kezdj bele, és engedd, hogy a crossbody táska a testedhez simuljon.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.