Thalie Beige nagy és tágas kézitáska
A termék jelenleg elfogyott
Mikor lesz újra készleten? Színek:A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
Elegáns megjelenésű, viselésre szenvedélybetegítő. Ez a kézitáska egyszerűen nagy lány, mert elbír egy A4-est, nagyobb uzsonnát, naptárt és kozmetikai táskát is „minden…
További információkElegáns megjelenésű, viselésre szenvedélybetegítő. Ez a kézitáska egyszerűen nagy lány, mert elbír egy A4-est, nagyobb uzsonnát, naptárt és kozmetikai táskát is „minden esetre". Ikonikus formája hosszabb füllel stílusos társsá teszi munkába, találkozókra és kávézóba. És a belső tér? Áttekinthető, praktikus és készen áll lépést tartani a tempóddal.
- Fő mágneses zárás
- Atipikus táska forma
- Belső rekeszek apróságoknak
- Hosszú fülek kényelmes viseléshez
| Dimenzió | 280 x 420 x 125 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 435 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Bézs |
| Stílus | Elegáns, Munkába |
| Szíj hossza | 60 cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" " |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Arany |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
NAGY KÉZITÁSKÁK
Sajnos nem vagyunk Roxfortban és nincs Hermione varázslatos táskája, amibe még egy sátor is belefért. De szerencsére olyan világban élünk, ahol a nagy kézitáskák divatosak, és itt van a Vuch is, amelynek egész szekciója van belőlük, így kiválaszthatod a saját nagy szépségedet, amibe beletehetsz minden szükségeset és szükségtelent, amit éppen magaddal kell vinned.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.