Arysta Green kézi és válltáska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A tavaszi kedvezmények már csak március 31-ig, keddig tartanak, úgyhogy válaszd ki belőlük pontosan azt, ami Neked a legjobban áll. Ráadásul ingyenes szállítást kapsz 8 000 Ft felett, így még nagyobb örömet szerezhetsz magadnak.
Kézi táska a Tricia övtáska formájában, de egy kis csavarral – új fém kapoccsal, amely magára vonja a figyelmet. Elegáns, strapabíró és pont megfelelő, amikor hölgy…
További információkKézi táska a Tricia övtáska formájában, de egy kis csavarral – új fém kapoccsal, amely magára vonja a figyelmet. Elegáns, strapabíró és pont megfelelő, amikor hölgy szeretnél lenni, de mégis könnyedséggel.
Táska, amely megtartja ikonikus formáját és nem veszít el semmit a varázsából.
- Táska, amely a bestseller Tricia alapján készült
- Fő záródás fém kapoccsal
- Belső cipzáras zsebecske
- Vállpánt
| Dimenzió | 150 x 250 x 60 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 455 g |
| Zár | Csat |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Zöld |
| Stílus | Elegáns, Szabadidős |
| Szíj hossza | 109 cm |
| A pénztárca méretéhez | Kicsi |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Rejtett zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Kézi táskák
Azon gondolkodsz, hogy vegyél egy kézi táskát, amelyet soha nem fogsz letenni? Akkor ne gondolkodj tovább és válaszd ezt. Nálunk ráadásul sok formából, színből és variációból választhatsz. Röviden, itt megtalálod pontosan azt, amely csodásan kiegészít majd. Hiszünk benne, hogy elválaszthatatlan társak lesztek, akik kéz a kézben mennek majd együtt.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.