Rubia Olive tágas kézitáska crossbody táskácskával
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A tavaszi kedvezmények már csak március 31-ig, keddig tartanak, úgyhogy válaszd ki belőlük pontosan azt, ami Neked a legjobban áll. Ráadásul ingyenes szállítást kapsz 8 000 Ft felett, így még nagyobb örömet szerezhetsz magadnak.
Két táska egyben? Miért ne. Ez a nagyobb szépség erős PU anyagból többet rejt el, mint gondolnád – ráadásul egy kisebb textil táskát is tartalmaz, amelyet bármikor…
További információkKét táska egyben? Miért ne. Ez a nagyobb szépség erős PU anyagból többet rejt el, mint gondolnád – ráadásul egy kisebb textil táskát is tartalmaz, amelyet bármikor lekapcsolhatsz és külön vihetsz. Stílusos szett, amely alkalmazkodik a napodhoz és a hangulatodhoz. Munkába, bevásárlásra vagy csak úgy – mindig készen áll.
- Fő záródás erős mágnessel
- Belső lekapcsolható táskácska
- Táska kemény aljjal, amelyet 4 fém pin véd
- Állítható pántos + lekapcsolható crossbody pántos
| Dimenzió | 320 x 390 x 140 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 880 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Zöld |
| Stílus | Elegáns, Munkába |
| Szíj hossza | 53 - 56 (125 - 148) cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | 2 az 1-ben, Hosszú vállpánt, Vízálló anyag |
| Jótállás | 24 hónap |
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Kézitáskák
Azon gondolkodsz, hogy vásárolj egy kézitáskát, amelyet soha nem fogsz letenni a kezedből? Akkor ne gondolkodj tovább és válaszd ezt. Nálunk ráadásul sok formából, színből és variációból választhatsz. Röviden, itt megtalálod pontosan azt, amely csodásan kiegészít majd téged. Hiszünk benne, hogy elválaszthatatlan társak lesztek, akik kéz a kézben mennek majd együtt.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.