Adelia Burgundy tágas cipzáras táska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Már csak május 26-ig, keddig vásárolhatsz a Color Days alatt -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Akár a visszafogott árnyalatokat, akár a feltűnő darabokat kedveled, most itt az ideális pillanat, hogy örömet szerezz magadnak.
Amikor a praktikum találkozik az esztétikával, olyan táska születik, ami soha nem hagy cserben. Tökéletes azokra a napokra, amikor minimalista vagy, de a programod…
További információkAmikor a praktikum találkozik az esztétikával, olyan táska születik, ami soha nem hagy cserben. Tökéletes azokra a napokra, amikor minimalista vagy, de a programod maximalista. És a pompom? Az a kis részlet, ami szebbé teszi a napodat.
- Fő cipzáras zárás
- Külső cipzáras zseb
- Belső rekeszek apróságoknak
- Játékos VUCH pompon
| Dimenzió | 320 x 330 x 120 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 640 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Borszín |
| Stílus | Elegáns, Munkába |
| Szíj hossza | 68 - 121 cm |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Rejtett zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Nagy táskák
Sajnos nem Roxfortban élünk, és nem áll rendelkezésünkre Hermione varázslatos táskája, amibe még egy sátor is belefért. De szerencsére olyan világban élünk, ahol a nagy táskák divatosak, és itt van a Vuch, amelynek egész szekciója van belőlük, így kiválaszthatod a saját nagy szépségedet, amibe beletehetsz minden nélkülözhetetlen és nélkülözhető dolgot, amit éppen magaddal kell vinned.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.