Savanah Green nagy, tágas cipzáras táska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A tavaszi kedvezmények már csak március 31-ig, keddig tartanak, úgyhogy válaszd ki belőlük pontosan azt, ami Neked a legjobban áll. Ráadásul ingyenes szállítást kapsz 8 000 Ft felett, így még nagyobb örömet szerezhetsz magadnak.
Nagy, szögletes táska, amely formáját és napi rutinját szilárdan kézbentartja. Két fő rekeszre osztott, praktikus középső cipzárs zsebbel és hátul egy mágneses zsebbel.…
További információkNagy, szögletes táska, amely formáját és napi rutinját szilárdan kézbentartja. Két fő rekeszre osztott, praktikus középső cipzárs zsebbel és hátul egy mágneses zsebbel. A kemény PU bőr elegáns megjelenést kölcsönöz, miközben kibírja a mindennapok megpróbáltatásait. Tökéletes választás, ha stílust és rendet szeretne egyszerre.
- Merev bőr, amely megtartja formáját
- Főtér két részre osztva
- Nagy, teljesen zárható cipzáras zseb
- Belső rekeszek apróságoknak
- Külső mágneses zseb
| Dimenzió | 300 x 400 x 130 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 1000 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Zöld |
| Stílus | Elegáns, Munkába |
| Szíj hossza | 58 cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" " |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Arany |
| Tulajdonságok | Rejtett zseb, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
NAGY TÁSKÁK
Sajnos nem vagyunk Roxfortban, és nem rendelkezünk Hermione varázslatos táskájával, amibe még egy sátor is belefér. De szerencsére olyan világban élünk, ahol a nagy táskák divatosak, és a Vuch kínálatában is megtalálhatók. Válassza ki a tökéletes nagy táskát, amelybe minden szükséges és nem szükséges holmiját magával viheti.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.