Derga Pink könnyű anyagból készült övtáska
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A tavaszi kedvezmények már csak március 31-ig, keddig tartanak, úgyhogy válaszd ki belőlük pontosan azt, ami Neked a legjobban áll. Ráadásul ingyenes szállítást kapsz 8 000 Ft felett, így még nagyobb örömet szerezhetsz magadnak.
Crossbody vagy övtáska? Ezzel a darabbal az AIRA anyagból készült textil kollekcióból nem kell választanod, mert mindkettőt könnyedén tudja. Könnyű anyag, kényelmes…
További információkCrossbody vagy övtáska? Ezzel a darabbal az AIRA anyagból készült textil kollekcióból nem kell választanod, mert mindkettőt könnyedén tudja. Könnyű anyag, kényelmes viselés és tiszta design, amely sportos és városi stílushoz egyaránt illik. Élj teljes életet, mozogj könnyedén. Az élet túl rövid a nehéz táskákhoz és feleslegességekhez.
- Övtáska, amely crossbody-ként is viselhető
- Mágneses és cipzáras zárás
- Belső cipzáras zsebke
- A fedelén cipzáras zsebke
- Külső mágneses zseb
- Állítható pant
| Dimenzió | 155 x 230 x 50 mm |
| Anyaga | Textil |
| Súlya | 295 g |
| Zár | Kombinált |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Rózsaszín |
| Kollekció | Aira & TechniC |
| Stílus | Mindennapi, Szabadidős |
| Szíj hossza | 75 - 134 cm |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Közepes |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt, Tartós anyag, Rejtett zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
Aira
Tapasztald meg a könnyedséget a saját bőrödön.
Az AIRA anyagból készült termékeket a praktikusságra tervezték – tollként könnyűek, vízállóak és könnyen karbantarthatóak. Elég letörölni a szennyeződéseket és folytathatod a kalandodat. Akár városi dzsungel vagy hétvégi természetjárás vár rád, megbízhatóan támogat és stílusosan kísér minden helyzetben.
Készülj fel a szerelemre első látásra. AIRA – ez a könnyedség és elegancia, amelybe beleszeretsz!
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.