Vasco Green elegáns övtáska állítható pánttal
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Akár -50% kedvezmény egy dolgot jelent: válaszd ki azt a darabot, amit újra és újra örömmel viselsz. Ráadásul április 30-ig ingyenes szállítással 8 000 Ft felett
A Vasco egy elegáns övtáska, amely a minimalizmust ötvözi a praktikussággal. Az állítható és lecsatolható pántnak köszönhetően tökéletesen alkalmazkodik hozzád, és…
További információkA Vasco egy elegáns övtáska, amely a minimalizmust ötvözi a praktikussággal. Az állítható és lecsatolható pántnak köszönhetően tökéletesen alkalmazkodik hozzád, és kényelmesen viselhető. A középen található finom steppelés kifinomult megjelenést kölcsönöz, míg a hátoldalon lévő kis cipzáras zseb elrejti mindazokat az apróságokat, amelyeket biztonságban szeretnél tudni. Könnyű, stílusos és mindig készen áll arra, hogy tökéletesítse az outfitedet.
- Fő cipzáras zárás
- Rejtett hátsó cipzáras zseb
- Steppelt részletek
- Állítható pánt
| Dimenzió | 150 x 240 x 80 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 300 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Zöld |
| Stílus | Szabadidős |
| Szíj hossza | 100 - 155 cm |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Közepes |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Övtáskák
Grandiózus visszatérés. Ez a kifejezés kapcsolódik az övtáskákhoz. Világszínvonalú, eredeti. Ezek és még sok más konnotáció merül fel ezzel a divatkiegészítővel kapcsolatban. Korábban divat-pokol, ma már must-have termék a gardróbodban. Szóval, már meggyőztünk arról, hogy neked is kell? Ebben az esetben ne habozz, és rendeld meg.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.