Joanna Leather Black elegáns bőr hátizsák
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
A Color Days igazi színkavalkádot hozott, ráadásul -25% kedvezménnyel a CD25 kóddal. Legyen szó visszafogott árnyalatokról, merész kombinációkról vagy feltűnő darabokról, most jött el az ideje a választásnak.
A Joanna bőr kivitelben ötvözi az elegenciát az időtlen dizájnnal, és egy csipetnyi luxust ad hozzá. Precíz kidolgozása, ikonikus fedlapja és V alakú steppelt részlete…
További információkA Joanna bőr kivitelben ötvözi az elegenciát az időtlen dizájnnal, és egy csipetnyi luxust ad hozzá. Precíz kidolgozása, ikonikus fedlapja és V alakú steppelt részlete tökéletes kísérővé teszi minden alkalomra. Akár egy találkozóra, akár egy délutáni kávéra indulsz, ez a hátizsák mögötted lesz – szó szerint és stílusosan.
- Hátizsák rostbőrből
- Mágnes és cipzáras záródás
- Belső zsebekk
- Elegáns és minimalista dizájn
| Dimenzió | 320 x 280 x 115 mm |
| Anyaga | Valódi bőr |
| Súlya | 700 g |
| Zár | Mágnes/patent |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Fekete |
| Térfogat | 11 |
| Kollekció | Bőr |
| Stílus | Elegáns, Mindennapi |
| Szíj hossza | 50 - 87 cm |
| A4 méretű | nem |
| Méret NTB" | 11,6" " |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A pénztárca méretéhez | Nagy |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Rejtett zseb, Belső cipzáras zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% Rostbőr
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Bőr hátizsákok
Tudjuk, hogy bőr hátizsák nélkül is lehet élni. De mi úgy gondoljuk, hogy a városi séták vele egyszerűen jobbak. Sőt, isteni élménnyé válnak. Ráadásul elnyeri tetszését tartóssága, sokoldalúsága és környezetbarátsága miatt. Ha szeretnél egy történetet a hátadon viselni, a bőr hátizsák egyszerűen nélkülözhetetlen. Biztos lehetsz benne, hogy nagyon sokáig fogod hordani.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.