Vela Grey tágas babakocsi hátizsák Engelis
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Április 4-ig, szombatig a DUO kóddal két pár napszemüveget vihetsz, de csak egyet fizetsz, a második párt tőlünk kapod ingyen. Mert néha jó, ha van választásod.
Ismerkedj meg az új Engelis márkával, amely a táskák és hátizsákok legjavát hozza, amit a VUCH-tól ismersz. Hátizsák, amely megtartja formáját és lépést tart a…
További információkIsmerkedj meg az új Engelis márkával, amely a táskák és hátizsákok legjavát hozza, amit a VUCH-tól ismersz.
Hátizsák, amely megtartja formáját és lépést tart a tempóddal. A szögletes, stabil kivitelnek köszönhetően könnyen eligazodsz benne, és a nagy elülső zseb hozzáférhetővé tesz mindent, amire azonnal szükséged van. A felső fogantyú erős és jól tartható, így biztonságosan felemelheted a hátizsákot akkor is, amikor tényleg tele van.
A tartós anyag és praktikus elrendezés megbízható társsá teszi minden útvonalra – a reggeli sétáktól a babakocsival töltött hosszabb napokig.
- Tartós és mosható anyag
- Erős pántok megerősített karabinerekkel a babakocsira való rögzítéshez
- Megerősített főzseb nyitás a jobb hozzáférésért
- Áttekinthető és praktikus belső zsebfelosztás
- Termozseb palackhoz
- Unisex design
| Dimenzió | 420 x 290 x 150 mm |
| Anyaga | Textil |
| Súlya | 930 g |
| Zár | Villámzár |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Szürke |
| Térfogat | 18 |
| Kollekció | Engelis |
| Stílus | Utazós, Szabadidős |
| Szíj hossza | 40 - 82 cm |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | 2 az 1-ben, Palack zseb, Babakocsi rögzítés, Rejtett zseb, Rögzítés a bőröndhöz, Termikus zseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
ENGELIS HÁTIZSÁKOK
Az Engelis hátizsákok kényelmet és szabadságot hoznak, amelyet a szülők értékelni fognak a mindennapi rohanásban és hosszabb utakon egyaránt. Kompaktak, de kellően tágas, biztonságos zárással és erős pántokkal a kényelmes viseléshez. Az okos belső elrendezésnek köszönhetően könnyen megtalálod pontosan azt, amire szükséged van, és szabad kezed marad minden másra. Az Engelis hátizsákok egyesítik a funkcionalitást, tartósságot és tiszta designt, amely babakocsival és önállóan is passzol.