Virion Dotty Brown sportos roll-top hátizsák
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
VUCH napok és a Te -25% kedvezményed a VNAPOK25 kóddal itt van, mert még a leghétköznapibb nap is megérdemel egy különleges kiegészítőt.
Akár a belvárost járod be, akár erdei ösvényen sétálsz, ez a pöttyös hátizsák lépést tart veled. A roll-top zárásnak köszönhetően alkalmazkodik ahhoz, mennyit kell éppen…
További információkAkár a belvárost járod be, akár erdei ösvényen sétálsz, ez a pöttyös hátizsák lépést tart veled. A roll-top zárásnak köszönhetően alkalmazkodik ahhoz, mennyit kell éppen vinned. Kényelmes hevederek és bőséges hely sem hiányzik, beleértve az elülső zsebet is. Szóval mi legyen, kilátó vagy város?
- Vízálló anyag és cipzárak
- Bőröndre rögzíthető heveder
- Külön belső laptop zseb
- Kis cipzáras zseb a hevederén
- Külső cipzáras zsebek
- Párnázott hát és hevederek
| Dimenzió | 400 (540) x 300 x 120 mm |
| Anyaga | Textil |
| Súlya | 700 g |
| Zár | Kombinált |
| Mintázat | Pöttyös |
| Szín | Barna |
| Térfogat | 19 |
| Kollekció | DOTS |
| Stílus | Sportos, Utazós |
| Szíj hossza | 50 - 100 cm |
| A4 méretű | igen |
| Méret NTB" | 11,6" ", 13,3" ", 15,6" ", 17,3" " |
| Cipzár anyaga | Műanyag |
| Tulajdonságok | Palack zseb, Párnázott hátlap, Párnázott pántok, Rejtett zseb, Belső cipzáras zseb, Vízálló anyag, Rögzítés a bőröndhöz, Roll-top, Laptopzseb |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
90% PES Poliészter
10% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Fedezz fel többet
DOTS
Űzd el a szürkét! A pöttyök mint szívügy.
A DOTS kollekció a pöttyök ünneplése minden formájukban. Játékosak, aranyosak és figyelemfelkeltőek, pontosan olyanok, amilyennek lenniük kell. A pöttyök nálunk, a Vuch-nál szívügy, amely fokozatosan egyre több dizájnban jelenik meg. A kollekció minden darabja egy adag örömöt, eleganciát és enyhe nosztalgiát hoz. Ha téged is annyira érdekelnek a pöttyök, mint minket, a DOTS első látásra megnyeri a szívedet, és már nem is enged el.
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.