Tira Blue mini táska állítható vállpánttal
A VUCH-nál felfedezhetsz, kipróbálhatsz és több ezer lehetőség közül választhatsz. És ha valami mégsem passzol? Küldd vissza egyszerűen és ingyen.
Akár -50% kedvezmény egy dolgot jelent: válaszd ki azt a darabot, amit újra és újra örömmel viselsz. Ráadásul április 30-ig ingyenes szállítással 8 000 Ft felett
Első pillantásra apró, de belül meglepően jól átgondolt. Mini táska, amely stabil formával, elegáns fülekkel és olyan belsővel rendelkezik, amelyet azonnal megszeretsz.…
További információkElső pillantásra apró, de belül meglepően jól átgondolt. Mini táska, amely stabil formával, elegáns fülekkel és olyan belsővel rendelkezik, amelyet azonnal megszeretsz. A több rekesznek és cipzáras zsebnek köszönhetően nem kell vakon keresned a telefont vagy a kulcsokat. Tökéletes azokra a napokra, amikor csak a legszükségesebbeket akarod magaddal vinni, de nem akarsz kompromisszumot kötni a stílusban.
- Fő tér három részre osztva
- Cipzáras zseb, mágneses oldalsó zsebekk
- Belső kártyatartó rekeszek
- Belső zseb kapocs nélkül
- Állítható crossbody vállpánt
| Dimenzió | 150 x 220 x 60 mm |
| Anyaga | Műbőr |
| Súlya | 525 g |
| Zár | Kombinált |
| Mintázat | Egyszínű |
| Szín | Kék |
| Stílus | Elegáns, Szabadidős |
| Szíj hossza | 72 - 130 cm |
| Cipzár anyaga | Fém |
| A pénztárca méretéhez | Mini |
| A szerelvények színe | Ezüst |
| Tulajdonságok | Hosszú vállpánt |
| Jótállás | 24 hónap |
KÜLSŐ ANYAG
100% PU Poliuretán
BELSŐ ANYAG
100% PES Poliészter
További információk az anyagokról és a karbantartásról ITT találhatók.
Kézbesítés már 3 munkanapon belül. Az alábbi szállítócégek közül választhatsz: Csomagküldő, DPD, Magyar Posta, FoxPost és GLS.
A terméket kifizetheted átvételkor, banki előreutalással vagy online bankkártyás fizetéssel.
Ha bármilyen kérdésed akadna, ne habozz és vedd fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal az info@vuch.hu e-mail címen.
Mini táskák
„Telefon, pénztárca, kulcsok, semmi más. Vannak napok, amikor ez egyszerűen elég. És ezekre a napokra hoztuk létre a mini táskák kollekcióját. Bár kicsik, de praktikusak, hiszen nem feledkezünk meg a funkcionalitásról. Még ha mini is, a kevés holmid között is rend lesz. A vállpántot is kihasználhatod, amelynek köszönhetően folyamatosan szabad kezed lehet. Pillanatok alatt elegáns kézitáskává is alakíthatod. A mini táskát randevúra, városi sétára vagy akár kulturális programokra is használhatod. Most már csak rajtad múlik, melyik mini szépséget engedted be a gardróbodba."
Ajándékcsomagolás
A VUCH-nál minden rendelést gyönyörű, masnival ellátott díszdobozba csomagolunk, hogy a kicsomagolás örömet okozzon, akár magadnak, akár ajándékba a hozzád közel állóknak.
Nem kell aggódni a csomagolás miatt.